O nas

Poznajmy się

Cześć!

Po 14 latach przerwy Łańcut znowu ma swoje piwo! W swoich skromnych progach wita Was ekipa Browaru Łańcut w składzie Adam Szajer i Piotr Wypych i Jacek Michna, dla którego warzenie piwa to nie pierwszyzna i dobrze znany był już ze swojej wcześniejszej pracy w Starym Browarze Rzeszowskim.

Od 2015 kontynuujemy łańcuckie tradycje piwowarskie już w swoim własnym browarze. Jesteśmy pasjonatami dobrego piwa, używamy najwyższej jakości słodów i chmieli. Jako browar rzemieślniczy skupiamy się głównie na piwach nowofalowych w różnych stylach z całego świata. Lubimy również tradycyjne gatunki, więc w naszym portfolio znajdziecie też piwa dolnej fermentacji. Nie mogło zabraknąć oczywiście łańcuckiej 14-tki w naszej oryginalnej interpretacji. Na stałe do jednych z najlepszych piw polskiego piwnego rzemiosła zagościł nasz Imperialny Stout – Zawisza Czarny.

Spokojnie, spokojnie, nie lubimy nudy, więc oprócz stałej oferty, która na dobre przyjęła się i zyskała swoich fanów, ciągle eksperymentujemy i zaskakujemy nowościami. Zresztą, najlepiej będzie jeśli sprawdzisz (i spróbujesz) sam!

Scroll to Top